آپدیت کوچک اما لازم برای دریافت ویندوز ۱۰ در Xbox One + لو رفتن نسخه ۱ ترابایتی آن در آمازون!

آپدیت کوچک اما لازم برای دریافت ویندوز ۱۰ در Xbox One + لو رفتن نسخه ۱ ترابایتی آن در آمازون!

مایکروسافت امروز آپدیت جدیدی برای کنسول بازی خود، اکس باکس وان منتشر کرد. این آپدیت حجم کمی دارد و ویژگی های جدیدی هم برای کنسول به همراه نداشته است. همچنین طبق جدید ترین اخبار، یک نسخه جدید از اکس باکس وان که حافظه داخلی آن ۱ ترابایت می باشد، در فروشگاه اینترنتی امازون رویت شده است. با ما همراه باشید.

جدید ترین آپدیت کنسول اکس باکس، با اینکه ویژگی و تغییرات زیادی ندارد، اما این کنسول و بستر نرم افزاری آن را برای آینده آماده می کند. منظور از آینده دقیقا ویندوز ۱۰ است، این موضوع دو مورد مهم را ثابت می کند، یکی اینکه ویندوز ۱۰ رسمی دقیقا طبق برنامه ریزی های مایکروسافت در تابستان امسال منتشر خواهد شد و دیگر اینکه کنسول اکس باکس وان هم این نسخه از سیستم عامل ویندوز ۱۰ را که البته تفاوت هایی با نسخه دسکتاپ و موبایل دارد، دریافت خواهد کرد.

Larry Hryb در یک توییت اینگونه اظهار داشته که:

کنسول اکس باکس وان شما امروز یک آپدیت کوچک دریافت خواهد کرد که ویژگی جدیدی به آن اضافی نمی کند. فقط برخی تغییرات در پس زمینه و بطن نرم افزاری ایجاد خواهد شد که آن را برای روز های آینده آماده می کند.

همانطور که انتظار داریم هنوز کسی نمی داند که این آپدیت دقیقا چه چیز هایی را تغییر داده است. اما روشن است که این آپدیت ویندوز ۱۰ را نوید می دهد. به هر حال چند هفته دیگر نمایشگاه بزرگ و بین المللی E3 که یک رویداد مربوط به دنیای بازی های رایانه ای است، برگزار خواهد شد. E3 جایی خواهد بود که انتظار داریم مایکروسافت در آن از ویژگی های ویندوز ۱۰ گیمینگ بیشتر بگوید و ما کاربران را با ابعاد و ویژگی های جدید آن آشنا کند.

majornelson_0_0

حال که صحبت از نمایشگاه E3 شد، اجازه دهید یکی دیگر از اخبار مربوط به مایکروسافت در این رویداد را هم بررسی کنیم. طبق جدید ترین اخبار یک نسخه ۱ ترابایتی از کنسول اکس باکس وان در وب سایت آمازون رویت شده که انتظار می رود به صورت رسمی در این نمایشگاه، از سوی مایکروسافت معرفی شود.

لیستی که در آمازون رویت شده نشان می دهد این کنسول جدید علاوه بر حافظه داخلی بیش تر، به کنترلر های جدید که یک جک ۳.۵ میلیمتری هدفون هم دارند، مجهز شده است. جالب است بدانید که در این سند، کنسول اکس باکس وان ۴۰۰ دلار قیمت خورده است.

توضیحات سند مذکور از قرار زیر است:

امسال فقط در یک جا می توان بزرگ ترین و پر فروش ترین بازی های سال را انجام داد، مثل: Halo 5: Guardians و Rise of the Tomb Raider و Forza Motorsport 6. تجربه پیشرفته ترین مکانیزم بازی چند نفره در شبکه اکس باکس لایو که از صد ها هزار سرور قدرت می گیرد و در کنار بیشترین راندمان عملکردی، لگ ها و تاخیر ها و تقلب ها را هم کاهش می دهد، و می توان به سرعت بین فیلم های تلویزیونی یا نرم افزار ها و بازی ها سوئیچ کرده و جابه جا شد.

حال با ۱ ترابایت حافظه ذخیره سازی دخلی برای ذخیره رسانه ها و بازی ها و کنترلر های جدید که دارای جک ۳.۵ میلی متری هدفون هستند، همچنین یک پک کامل از بازی Halo: The Master Chief Collection، قطعا تجربه کاملی از کنسول اکس باکس وان در اختیار خواهید داشت. با ویرایش Master Chief از بازی Halo می توانید به طور کامل این بازی را در اختیار داشته باشید و خط داستانی آن را از اولین نسخه آن دنبال کنید.

این پکیج کامل از سری بازی های Halo شامل نسخه های زیر است:

  • Combat Evolved: Anniversary
  • newly remastered Halo 2: Anniversary
  • Halo 3
  • Halo 4

البته وب سایت آمازون نسبت به لو رفتن این اخبار واکنش نشان داده و سریعا اطلاعات مذکور را حذف کرده است، و این خود تاییدی بر حقیقت داشتن مطالب فوق است. امیدواریم که چنین باشد. به  هر حال همانطور که عرض شد، فقط چند هفته دیگر به رویداد بزرگ E3 باقی مانده است و با کمی صبر می توانیم به درست بودن یا نبود این موارد پی ببریم. شما چه فکر می کنید؟

منابع: WMPOWERUSER2 WMPOWERUSER1


برچست ها : ///////////