جزئیات ارتقا جاینت | Giant

جزئیات ارتقا جاینت | Giant

جاینت (غول) سربازی عظیم الجسته و غول پیکر که یکی از سرباز های رده دوم بازی کلش اف کلنز میباشد - سرباز سوم در سربازخانه ی Barracks که مورد علاقه ی خیلی هاست . جاینت را میتوان غول پیکر ترین سرباز زمینی در بازی کلش اف کلنز نامید. اولین هدف جاینت ها برای نابودی ، ساختمان های دفاعی است ! و تا زمانی که تمامی ساختمان های دفاعی مپ را از بین نبرند به سراغ هدف دیگری نخواند رفت .جاینت در کلش اف کلنز


Giant In Clash of Clans
Giant Lvl 7 - Clash Of Clansاستراتژی حمله با جاینت ها


1_ جاینت با ورود به زمین نظر تمامی ساختمان های دفاعی را به خود جلب میکند ! طوری که تمام ساختمان های دفاعی سعی در از بین بردن هرچه سری تر وی دارند !
پس بهتره برای حمله 4 - 5 جاینت را اول در جایی نزدیک دیوار ها رها کنیم تا تمامی دفاعی ها حواسشون به جاینت ها پرت بشه ! و از طرف دیگه با آرچر ها یا باربارین به حریف رو دست بزنیم !!!

2 _ جاینت ها در بازی کلش اف کلنز سلامتی بسیار بالایی دارند ! اما متاسفانه قدرت حمله و سرعت آنها خیلی پایین می باشد ! و بهتر است از آنها در حملات به عنوان یک سپر از گوشت استفاده کنید .


3_ در حالی که قصد دارین با استفاده از جاینت ها تمامی دفاعی های حرفی رو از بین ببرید ! بهتر است که قبل از هر ساختمانی ! ساختمان هوایی زن (Air Defense) را از کار بندازین ! و بعد از اون یک هیلر (شفا دهنده) در پشت سر آنها رها کنید ! تا آنها بدون هیچ مشکلی بتوانند تمامی دفاعی های حریف رو از بین ببرند !.
ویدئو حمله با جاینت

در این قسمت بنده برای درک بهتر از این مطلب برای شما عزیزان یک فیلم آموزش حمله با استفاده از جاینت ها و با به کار گیری استراتژی 1 و  2 آماده کردم .


برچست ها : /////////////////////////////