حذف تک لینک ها در قسمت تاریخچه مرورگر اج در بیلد ۱۰۱۲۰

حذف تک لینک ها در قسمت تاریخچه مرورگر اج در بیلد ۱۰۱۲۰

دیروز و در خبری به اطلاع شما رساندیم که سایت Neoiwn توانسته است که به بیلد ۱۰۱۲۰ ویندوز ۱۰ دست پیدا کند و تصاویری را از این بیلد منتشر کرده است. در ادامه با تیمان98 همراه باشید تا با یک ویژگی جدید در این بیلد آشنا شوید. یکی از ویژگی هایی که در این نسخه در مرورگر اج مشاهده می شود، افزوده شدن پشتیبانی از قسمت تاریخچه است.

مایکروسافت، به دلایل نامعلوم هنوز هم از نام اسپارتان و همچنین آیکون قدیمی آن به جای نام (اج) و آیکون جدید معرفی شده استفاده می کند. جدای از نام، این مرورگر هم اکنون از قسمت تاریخچه پشتیبانی می کند و در این بخش شامل گزینه ای است که با استفاده از آن به راحتی می توان تک لینک ها را از قسمت تاریخچه حذف کرد.

با نگاهی با تصویر بالا می توانید از این ویژگی و چگونگی استفاده از آن آگاه شوید. انتظار می رود که این گزینه در بیلد بعدی که برای کاربران اینسایدر منتشر خواهد شد نیز در دسترس باشد.

screen_shot_2015-05-16_at_12.36.25_pm_story

علاوه بر قسمت تاریخچه، همانطور که در تصویر بالا مشاهده می کنید، دو گزینه ی جدید به منو زمینه (context menu) اضافه شده است، بازرسی عنصر (Inspect Element) و نمایش منبع (View Source).

این ویژگی ها برای مرورگر هایی که ما امروز می شناسیم، جدید به شمار نمی روند. اما برای مرورگر اج که مایکروسافت ساخت آن را از ابتدا آغاز کرده است، بسیار خوب است و به نظر می رسد که مایکروسافت سخت در تلاش است تا تمام گزینه ها را از ابتدا برای این مرورگر خلق کند. به هر حال با هر ویژگی جدیدی که معرفی می شود، یک گام دیگر به عرضه ی نسخه ی رسمی ویندوز ۱۰ نزدیک می شویم.

منبع: Neowin


برچست ها : ////////