خبر : در ماه آوریل فروش ایکس باکس وان از پلی استیشن ۴ در ایالات متحده پیشی گرفت.

خبر : در ماه آوریل فروش ایکس باکس وان از پلی استیشن ۴ در ایالات متحده پیشی گرفت.

کنسول ایکس باکس وان به فروش خوب خود با چند رشد چشمگیر در طول امسال ادامه می دهد. در ماه فوریه کنسول ایکس باکس وان توانست یک رشد موثر ۸۴ درصدی در فروش را نسبت به ماه قبل به دست آورد و در حالی که در ماه مارس شاهد کاهش کلی ۶ درصدی در فروش کنسول بودیم، در ماه آوریل دوباره همه چیز برگشته و بنا بر ادعای مایکروسافت کنسول ایکس باکس وان توانسته که فروشی بیش از پلی استیشن ۴ را به دست آورد.

معاون مدیر بازار یابی ایکس باکس از شرکت مایکروسافت، مایک نیکولز، چنین اعلام کرده است که:

در بهترین فروش کنسول در ایالات متحده در ماه آوریل، طرفدارن رکورد جدیدی را در فروش ماه آوریل و تعامل با ایکس باکس وان در ماه گذشته به ثبت رساندند. کنسول ایکس باکس وان در آوریل ۲۰۱۵ رشدی ۶۳ درصدی را در مقایسه با آوریل ۲۰۱۴ تجربه کرده است، و مقایسه ی Xbox Live نشان می دهد که تعداد کاربران فعال جهانی ( ایکس باکس وان و ایکس باکس ۳۶۰) رشدی ۲۴ درصدی را به خود دیده است.

Xbox Live خدمات آنلاین بازی و رسانه های مایکروسافت است و این افزایش استفاده از آن نه تنها نشان می دهد که فروش کنسول ایکس باکس وان در حال افزایش است بلکه همچنین نشان می دهد که کاربران به طور جدی از این سرویس برای خرید بازی ها و دیگر رسانه ها استفاده می کنند، که این مورد باعث افزایش سود مایکروسافت خواهد شد.

دید شما نسبت به افزایش فروش کنسول ایکس باکس وان چگونه است؟ آینده را برای این کنسول چگونه پیش بینی می کنید؟

منبع: WinBeta


برچست ها : //////////