خبر : نسخه ی پیش نمایش Skype Translator برای عموم در دسترس قرار گرفت

خبر : نسخه ی پیش نمایش Skype Translator برای عموم در دسترس قرار گرفت

در ماه می میلادی ۲۰۱۴ بود که مایکروسافت از سرویس ترجمه ی آنی اسکایپ رونمایی کرد و از افراد مختلف با زبان های مختلف دعوت کرد تا در سیستم ترجمه ی آنلاین آنی ثبت نام کنند تا نسخه های آزمایشی آن را دریافت و آزمایش کنند. و پس از گذشت مدتی، اولین نسخه ی آزمایشی برنامه که از ترجمه ی آنلاین و آنی صوتی پشتیبانی می کرد منتشر شد و در آن زمان تنها افرادی که ثبت نام کرده بودند قادر به دریافت و تست برنامه داشتند .

حال تیم اسکایپ تصمیم گرفته است که نسخه ی آزمایشی را برای عموم در دسترس قرار دهد. این نسخه هم مانند گذشته برای کسانی که دارای سیستم عامل ویندوز ۸.۱ و نسخه ی پیش نمایش ویندوز ۱۰ هستند در دسترس است و دو زبان جدید ایتالیایی، ماندارین به دو ترجمه ی صوتی انگلیسی و اسپانیایی اضافه شده است .

اکنون امکان پشتیبانی از ۵۰ زبان مختلف در برنامه های آی ام وجود دارد. آی ام به مجموعه سرویس هایی گفته می شود که طرفین مکالمه می توانند با استفاده از آن به زبان خود پیام را نوشته و طرف مقابل به هر زبانی که خواست، آن را دریافت کند. در این نسخه ۵ زبان دیگر به ۴۵ زبان دیگر که در گذشته در دسترس بود برای ترجمه ی آنی نوشتاری اضافه شده است.

شما هم اکنون می توانید این نسخه را از استور ویندوز دانلود  کنید.

منبع : wmpoweruser.com


برچست ها : ///////////