خبر : Lumia 840 به زودی از راه می رسد، توقف تولید Lumia 830 در سکوت.

سال گذشته بود که نوکیا، Lumia 830 را معرفی کرد و تا به امروز می توان از آن به عنوان یکی از بهترین گوشی های ویندوز فونی یاد کرد. یک گوشی با صفحه نمایش 5 اینچی، پردازنده ی اسنپدراگون 400 و دوربین عقب 10 مگاپیکسلی. حال سایت NPU گزارش کرده است که مایکر ...


l830

سال گذشته بود که نوکیا، Lumia 830 را معرفی کرد و تا به امروز می توان از آن به عنوان یکی از بهترین گوشی های ویندوز فونی یاد کرد. یک گوشی با صفحه نمایش ۵ اینچی، پردازنده ی اسنپدراگون ۴۰۰ و دوربین عقب ۱۰ مگاپیکسلی. حال سایت NPU گزارش کرده است که مایکروسافت در سکوت ارائه ی این گوشی را در هند متوقف کرده است و پس از این که موجودی این گوشی در فروشگاه ها به پایان برسد، مایکروسافت دیگر آن را موجود نخواهد کرد.

NPU ادعا کرده است که از طریق منابع خود اطلاعاتی را به دست آورده است که نشان می دهد مایکروسافت جانشین Lumia 830 را زودتر از حد انتظار (در ماه های آینده) و با به روز رسانی GDR2 ویندوز فون ۸.۱ ارائه می کند، برخلاف پرچمدار جدید، Lumia 940 که با ویندوز ۱۰ ارائه خواهد شد.

NPU اطلاعاتی را که پیرامون Lumia 840 به دست آورده، گزارش کرده و اعلام کرده است، از آنجایی که ممکن است این اطلاعات مربوط به نمونه ی اولیه ی گوشی باشد، ممکن است در زمان ارائه ی رسمی گوشی، این مشخصات تغییر کند.

حال این گزارش را با هم می خوانیم:

خوب، ما اطلاعاتی را پیرامون یک دستگاه میان رده که در دست اقدام است به دست آورده ایم. این دستگاه که ممکن است از دو سیم کارت پشتیبانی کند، یک دوربین عقب ۱۳ مگاپیکسلی (PureView)، دوربین جلو ۵ مگاپیکسلی، پردارنده ای بهتر دارد و ممکن است با طراحی مشابه یا اندکی تغییر نسبت به Lumia 830 همراه باشد. این دستگاه ممکن است که صفحه نمایشی در حدود ۵ اینچ داشته باشد.

نظر شما در مورد این گزارش چیست؟ چه انتظاری از جانشین Lumia 830 دارید؟


برچست ها : //////