دانلود Angry Birds Epic 1.2.11 - بازی حماسه پرندگان خشمگین برای اندروید + دیتا

دانلود Angry Birds Epic 1.2.11 - بازی حماسه پرندگان خشمگین برای اندروید + دیتا


استدیوی بازی سازی Rovio که مقر آن در شهر Espoo فنلاند قرار دارد، تاکنون نسخه های مختلفی از بازی محبوب و معروف Angry Birds (پرندگان خشمگین) را منتشر کرده است. از جمله این سری بازیها میتوان به Angry Birds Seasons، Angry Birds Star Wars و Angry Birds Rio اشاره کرد که قبلا در GetAndroid نیز معرفی شده اند. در این پست قصد داریم یکی دیگر از نسخه های متعدد این بازی محبوب را به کاربران عزیز معرفی کنیم.
برای ماجراجویی و ایفای نقش در Angry Birds Epic 1.2.11 که یک بازی اکشن و هیجان انگیز است، آماده شوید! نبرد سختی بین پرندگان و خوکهای بد شروع شده است! شما باید با کنترل گروه پرندگان و استراتژی های کاربردی به مقابله با دشمنان همیشگی یعنی خوک ها بپردازید. در این نسخه متفاوت، سلاح ها و جادوهای مختلفی به بازی اضافه شده اند که باید از آنها نهایت استفاده را ببرید. همانند سایر نسخه های پرندگان عصبانی، گرافیک و صدا گذاری این بازی هم در سطح بالایی قرار دارد.

دانلود Angry Birds Epic 1.2.11 - بازی حماسه پرندگان خشمگین برای اندروید + دیتا دانلود Angry Birds Epic 1.2.11 - بازی حماسه پرندگان خشمگین برای اندروید + دیتا دانلود Angry Birds Epic 1.2.11 - بازی حماسه پرندگان خشمگین برای اندروید + دیتا دانلود Angry Birds Epic 1.2.11 - بازی حماسه پرندگان خشمگین برای اندروید + دیتا دانلود Angry Birds Epic 1.2.11 - بازی حماسه پرندگان خشمگین برای اندروید + دیتا
ویژگیهای بازی Angry Birds Epic:
نبردهای حماسی
محیطهای زیبا
کاراکترهای متنوع
اسلحه های گوناگون
امکان ارتقای شخصیت ها و اسلحه ها
لحظه های شاد و خنده دار در طول بازی


راهنمای نصب و اجرای بازی :

- فایل apk را دانلود و نصب نمایید.
- فایل دیتا را دانلود و از حالت فشرده خارج سازید. پوشه ی com.rovio.gold را در مسیر Android/obb کپی نمایید.
- بازی را اجرا کنید .

دانلود بازی با لینک مستقیم

دانلود دیتا

منبع:گت اندروید


برچست ها : ///////////////