دانلود Fast & Furious: Legacy v2.1.1 - بازی اتومبیلرانی میراث سریع و خشمگین اندروید + دانلود دیتا

دانلود Fast & Furious: Legacy v2.1.1 - بازی اتومبیلرانی میراث سریع و خشمگین اندروید + دانلود دیتا


Fast & Furious: Legacy v2.1.1 نام بازی رسمی سری فیلمهای سریع و خشمگین (آتشین) برای گوشیها و تبلتهای اندرویدی است که اندکی پیش از رونمایی نسخه 7 آن توسط کمپانی بازیسازی Kabam منتشر شده و در دسترس کاربران قرار گرفته است. همانند نسخه سینمایی، در این بازی هم شما به مجموعه ای از اتومبیلهای بسیار سریع دسترسی خواهید داشت که باید با استفاده از آنها و هم تیمی های خود به مصاف سایر گروه ها بروید. مسابقات در خیابانهای ریو، توکیو و لس انجلس جریان پیدا میکنند که در این مورد هم دقیقا مشابه نسخه سینمایی است. همانند اکثر بازیهای این سبک، با پیشرفت و کسب امتیاز خواهید توانست اتومبیل های خود را ارتقا داده و آنها را مطابق میل خود تیونینگ کنید.
چنانچه از هواداران فیلمهای سریع و خشمگین (آتشین) هستید و دوست دارید که صحنه های آن را از طریق بازی رسمی آن شبیه سازی کنید، پیشنهاد میکنیم این بازی را بر روی دستگاه اندرویدی خود نصب کرده و از آن لذت ببرید.

دانلود Fast & Furious: Legacy v2.1.1 - بازی اتومبیلرانی میراث سریع و خشمگین اندروید + دیتا دانلود Fast & Furious: Legacy v2.1.1 - بازی اتومبیلرانی میراث سریع و خشمگین اندروید + دیتا دانلود Fast & Furious: Legacy v2.1.1 - بازی اتومبیلرانی میراث سریع و خشمگین اندروید + دیتا دانلود Fast & Furious: Legacy v2.1.1 - بازی اتومبیلرانی میراث سریع و خشمگین اندروید + دیتا دانلود Fast & Furious: Legacy v2.1.1 - بازی اتومبیلرانی میراث سریع و خشمگین اندروید + دیتا دانلود Fast & Furious: Legacy v2.1.1 - بازی اتومبیلرانی میراث سریع و خشمگین اندروید + دیتا

ویژگیهای بازی Fast & Furious: Legacy:
در بر داشتن 50 خودروی مختلف از جمله اتومبیلهای حاضر در فیلمها
حضور خودروی فوق العاده سریع Lykan HyperSport حاضر در نسخه هفتم
حالتها و مسابقه های متنوع
وجود مسیرها و خیابانهای برگرفته شده از سری فیلمهای سریع و خشمگین
امکان اعمال تغییرات دلخواه در ظاهر اتومبیلها
امکان ارتقای فنی اتومبیلها
امکان رقابت گروهی با استفاده از تیم تشکیل شده
وجود رقابتهای شاخ به شاخ و چت با دوستان
امکان ثبت بهترین رکوردها در جدول امتیازهای آنلاین
گرافیک بالا


توجه داشته باشید که بازی نیازمند اینترنت میباشد.


راهنمای نصب بازی :

1 - فایل نصبی Apk را نصب کنید.
2 - فایل دیتا را دریافت کنید و از حالت فشرده خارج کنید و سپس پوشه ی com.kabam.ff7 را در مسیر Android/obb حافظه داخلی کپی کنید.
3 - بازی را اجرا کنید.

توسعه دهنده    Kabam
ورژن برنامه    2.1.1
حجم    49 + 352 مگابایت
نیازمند اندروید    4.0 و بالاتر

دانلود بازی با لینک مستقیم برای اندروید

دانلود فایل دیتا

منبع:گت اندرویدبرچست ها : /////////