دانلود Highway Racer 1.23 - بازی اتومبیلرانی در اتوبان برای اندروید

دانلود Highway Racer 1.23 - بازی اتومبیلرانی در اتوبان برای اندروید


Highway Racer 1.23 یک بازی اتومبیلرانی جذاب و هیجان انگیز برای گوشیها و تبلتهای اندرویدی است که توسط استودیوی بازیسازی AveCreation منتشر شده و در دسترس کاربران قرار گرفته است. در این بازی شما باید با اتومبیل خود وارد اتوبان شده و با رانندگی سریع و خطرناک به کسب امتیاز بپردازید. مسلما هر چقدر جسارت بیشتری خرج داده و خطرناکتر رانندگی کنید امتیاز بیشتری کسب خواهید کرد. اتومبیلهای در نظر گرفته شده از تنوع نسبتا خوبی برخوردار هستند و از سدان تا SUV را شامل میشوند. هر کدام از این اتومبیلها نیز دارای ویژگیهای متفاوتی بوده و خصوصیات مختلفی را در اتوبان از خود نشان خواهند داد. 4 مسیر هم برای بازی کردن طراحی شده اند، یکی از این مسیرها شهری بوده و بقیه در حومه قرار دارند. نکته جالب توجه اینکه زمان در بازی متغیر بوده و با رانندگی بیشتر ممکن است تاریکی فرا رسیده و وارد شب شوید.
چنانچه پیگیر بازیهای اتومبیلرانی معرفی شده در گت اندروید باشید، حتما در جریان هستید که بازیهای مشابه زیاد این چنینی را خدمت شما عزیزان معرفی نموده ایم که از معروفترین آنها میتوان به Traffic Racer و Racing Fever اشاره کرد.

دانلود Highway Racer 1.23 - بازی اتومبیلرانی در اتوبان برای اندروید دانلود Highway Racer 1.23 - بازی اتومبیلرانی در اتوبان برای اندروید دانلود Highway Racer 1.23 - بازی اتومبیلرانی در اتوبان برای اندروید دانلود Highway Racer 1.23 - بازی اتومبیلرانی در اتوبان برای اندروید

ویژگیهای بازی Highway Racer:
▣ گرافیک سه بعدی سطح بالا
▣ فیزیک واقعی اتومبیلها
▣ تغییر زمان در طول بازی
▣ 4 مسیر با شرایط جوی مختلف
▣ وجود 8 اتومبیل گوناگون
▣ امکان رانندگی از دوربین داخل کابین

توسعه دهنده    AveCreation
ورژن برنامه    1.23
حجم    45.83 مگابایت
نیازمند اندروید    2.3 و بالاتر

دانلود با لینک مستقیم

منبع:گت اندروید


برچست ها : /////////