دانلود Instagram 7.4.0 - برنامه رسمی اینستاگرام برای اندروید+آموزش حذف اکانت اینستاگرام

دانلود Instagram 7.4.0 - برنامه رسمی اینستاگرام برای اندروید+آموزش حذف اکانت اینستاگرام


Instagram 7.4.0 build 13841095 برنامه رسمی شبکه اجتماعی اینستاگرام برای کاربران اندروید است. اینستاگرام یک شبکه اجتماعیست که کاربران آن میتوانند آخرین تصاویر و ویدیوها را به اشتراک بگذارند. برنامه اندرویدی این شبکه بین 100,000,000 تا 500,000,000 بار نصب شده که نشان از محبوبیت بالای این شبکه و برنامه اندرویدی آن دارد. توسط Instagram میتوانید عکسهای روزمره را با اعمال فیلترهای گوناگون به آثاری هنری تبدیل کرده و میان دوستان و اعضای خانواده به اشتراک بگذارید. همچنین قادر خواهید بود عکسها و لحظاتی را که دوستان در این شبکه به اشتراک گذاشته اند را مشاهده نمایید.


دانلود Instagram 7.4.0 - برنامه رسمی اینستاگرام برای اندروید دانلود Instagram 7.4.0 - برنامه رسمی اینستاگرام برای اندروید دانلود Instagram 7.4.0 - برنامه رسمی اینستاگرام برای اندروید دانلود Instagram 7.4.0 - برنامه رسمی اینستاگرام برای اندروید دانلود Instagram 7.4.0 - برنامه رسمی اینستاگرام برای اندروید دانلود Instagram 7.4.0 - برنامه رسمی اینستاگرام برای اندروید
ویژگیهای Instagram :
امکان ایجاد افکت blur (تارشدگی) برای ایجاد عمق در تصویر
به اشتراک گذاری سریع تصاویر در Facebook, Twitter, Flickr, Tumblr و Foursquare
آپلود بدون محدودیت
ارسال مستقیم تصاویر و فیلمها به دوستان
امکان ارسال و دریافت لایک و نظرات


تغییرات نسخه 7.4.0 build 13841095 :

اینستاگرام به طور کامل قابلیت‌های جستجوی اپلیکیشن خود را تغییر داد. با آپدیتی که در قدم اول برای نسخه اندرویدی این اپلیکیشن منتشر شده، کاربران می‌توانند تصاویر مربوط به یک مراسم یا اتفاق را همزمان با رخ‌دادن آن تماشا کنند. علاوه بر این، امکان مشاهده تصاویر با موضوعی خاص هم از طریق هشتگ و لوکیشن و غیره فراهم شده است.
سیستم‌های جستجو و گشت‌و‌گذار از طریق هشتگ تا قبل از این آپدیت مورد انتقاد بسیاری از کاربران قرار داشت. در نسخه‌های قبل جستجو بر اساس هشتگ‌ها امکان‌پذیر بود، اما تب Explore آن بسیار ابتدایی طراحی شده بود و گشت‌وگذار تنها از طریق دو زیرمجموعه یعنی Photos و یا People انجام میشد.
اما در نسخه جدید به محض بازکردن ایستاگرام می‌توانید اتفاقات داغ دنیا را در قالب تگ‌ها و هشتگ‌ها مختلف مشاهده کنید. دسته‌بندی‌های جدیدتر و جزیی‌تری هم به اینستاگرام اضافه شده که در تصویر زیر تعدادی از آن‌ها را مانند Discover New People و یا Towering Rocks مشاهده می‌کنید.
ولی شاید مهم‌ترین ویژگی نسخه جدید اینستاگرام، قابلیت دنبال‌کردن و مشاهده آنی تصاویر اتفاقات در سرتاسر دنیا باشد که اینستاگرام از بدو تاسیس در صدد راه‌اندازی آن بوده است. آپدیت امروز قطعا بر محبوبیت و کاربرد این شبکه اجتماعی خواهد افزود.

A redesigned Explore tab in the US with major updates:
- Trending tags and places: Dynamically updated content gives you a real-time look at what's happening nearby—and all over the world.
- Curated collections: Explore a rotating selection of people and places hand-picked by Instagram.
- Places search: Search by location to explore an exotic vacation destination and more.
Improved search for everyone else:
- Search by location
- Search all posts across username, name, hashtag or location.

توسعه دهنده    Instagram
ورژن برنامه    7.4.0 build 13841095
حجم    8.68 مگابایت
نیازمند اندروید    بستگی به مدل دستگاه شما دارد و بالاتر

دانلود برنامه با لینک مستقیم

آموزش حذف اکانت اینستاگرام

منبع:گت اندروید


برچست ها : ////////////////