دانلود One Finger Death Punch 4.3 - بازی آدمک مبارز برای اندروید

دانلود One Finger Death Punch 4.3 - بازی آدمک مبارز برای اندروید


One Finger Death Punch 4.3 یک بازی اکشن و جذاب برای گوشیها و تبلتهای اندرویدی است که توسط کمپانی شناخته شده mobirix منتشر شده و در دسترس کاربران قرار گرفته است. در این بازی مهیج شما در نقش یک آدمک کونگ‌فو کار شجاعی ظاهر میشوید که بر علیه مردان شرور و بد به پا خواسته و به مصاف آنها میروید. علاوه بر مهارتهای دفاع شخصی، شما دارای ابزارها و سلاحهای گوناگونی هم هستید که میتوانید در مواقع لازم از آنها استفاده کنید. البته توجه داشته باشید که همه این 30 مهارت و 40 آیتم در ابتدا در دسترس نیستند و با پیشرفت در بازی میتوانید آنها را آنلاک کنید.
همانطور که از نام آن هم میتوان حدس زد، بازی دارای سیستم کنترلی بسیار آسانی است، کافیست بموقع و در بهترین زمان صفحه را لمس کنید تا حملات شما شکل بگیرد. در نهایت به این هم اشاره کنیم که 140 مرحله جالب و جذاب در بازی گنجانده شده اند تا شما را برای مدتها به خود سرگرم نمایند؛ پس چنانچه از هواداران بازیهای مبارزه ای و اکشن هستید، پیشنهاد میکنیم این بازی را هم امتحان نمایید.


دانلود One Finger Death Punch 4.3 - بازی آدمک مبارز برای اندروید دانلود One Finger Death Punch 4.3 - بازی آدمک مبارز برای اندروید دانلود One Finger Death Punch 4.3 - بازی آدمک مبارز برای اندروید دانلود One Finger Death Punch 4.3 - بازی آدمک مبارز برای اندروید دانلود One Finger Death Punch 4.3 - بازی آدمک مبارز برای اندروید دانلود One Finger Death Punch 4.3 - بازی آدمک مبارز برای اندروید

ویژگیهای بازی One Finger Death Punch:
کنترل آسان بازی با لمس طرفهای راست و چپ صفحه
وجود لیگهای آنلاین و جدول امتیازها
وجود رقابتهای هفتگی
یادگیری اسان نحوه بازی کردن
وجود دستاوردها و جوایز مختلف
سازگاری با تبلتهای اندرویدی

توسعه دهنده    mobirix
ورژن برنامه    4.3
حجم    43.49 مگابایت
نیازمند اندروید    3.0 و بالاتر

دانلود بازی با لینک مستقیم

منبع:گت اندرویدبرچست ها : /////////