دانلود Speedtest.net Premium 3.2.13 نرم افزار تست سرعت اینترنت اندروید+x86

دانلود Speedtest.net Premium 3.2.13 نرم افزار تست سرعت اینترنت اندروید+x86


Speedtest.net Premium v3.2.13 برنامه ای است که می توانید از آن برای تست اتصال آسان و دقیق و با یک لمس و در هر مکان استفاده کنید. یکی از سوالاتی که برای همه وجود دارد این است که سرعت واقعی اینترنت دریافتی شان در تلفن همراه چقدر است؟ حال این برنامه Speedtest.net Premium که متعلق به یکی از سایت های بزرگ تعیین سرعت در جهان است می تواند پس از درخواست تعیین سرعت اینترنت برنامه در کمتر از 30 ثانیه درخواست شما را بررسی کند و سرعت دقیق دریافت و ارسال داده های اینترنت را نمایش دهد. توجه داشته باشید که میلیون ها کاربر از این سایت و برنامه استفاده می کنند و اطلاعات ارائه شده توسط آن بسیار دقیق است.


دانلود Speedtest.net Premium 3.2.13 نرم افزار تست سرعت اینترنت اندروید دانلود Speedtest.net Premium 3.2.13 نرم افزار تست سرعت اینترنت اندروید

دانلود Speedtest.net Premium 3.2.13 نرم افزار تست سرعت اینترنت اندروید
برخی از ویژگی های برنامه Speedtest.net Premium اندروید :
– پی بردن به دانلود، آپلود و پینگ خود
– نمودار لحظه ای پایداری و ثبات ارتباط
– عیب یابی و یا بررسی سرعت شما
– پیگیری تست های گذشته با گزارش دقیق
– به اشتراک گذاری آسان نتایج

کاربران گرامی توجه داشته باشید :

درست است که این برنامه در مارکت گوگل بطور رایگان عرضه شده است ، ولی در نسخه رایگان ، تمام امکانات برنامه در دسترس نیست و شما باید از طریق پرداخت های درون برنامه ای نسخه کامل را خریداری کنید ، ولی نسخه ای که ما امروز در گت اندروید برایتان قرار داده ایم نسخه خریداری شده و فول آنلاک شده بوده و تمام ویژگی ها و امکانات اپلیکیشن در دسترس شماست.


تغییرات نسخه 3.2.13 :

Bug fixes and engine improvements for even more test accuracy.
If you rely on Speedtest to diagnose connectivity issues and keep your internet service provider and carriers honest, we'd be thrilled if you would leave us some feedback on Google Play. Thanks and happy testing!

توسعه دهنده    Ookla
ورژن برنامه    3.2.13
حجم    14 + 15 مگابایت
نیازمند اندروید    بستگی به مدل دستگاه شما دارد و بالاتر

دانلود با لینک مستقیم

دانلود نسخهx86


منبع:http://getandroid.ir


برچست ها : ////////