جزئیات ارتقا جادوگر  | Wizard

جزئیات ارتقا جادوگر | Wizard

جادوگر (Wizard) آخرین سرباز از سرباز های رده دوم بازیِ کلش اف کلنز میباشد. ویزارد سربازیست با یک رَدای آبی رنگ آبرو های پر پشت  ریش کوتاه با یک کمربند چرمی و گیره مرجع بازی کلش اف کلنز ی طلایی ... بسیار مغرور و خود شیفته !!!!! ولی با قدرت تخریب بسیار بالا . ویزارد هدف مشخصی ندارد ور در حملات خود هر آنچه که در سر راهش قرار گیرد نابود خواهد کرد ! ویزارد ها تنها ضعیفی که دارن اینه که مقابل  حمله ی آرچر تاور (Archear Tower) و توپ های آهنی (Cannon) استقامت زیادی ندارند ....Wizard In Clash of Clans - WallpeaperWizard In Clash of Clans - Wallpeaper


جزئیات ارتقا جادوگر | Wizard


Wizard In Clash of Clans - Wallpeaper

Wizard In Clash of Clans - Wallpeaper


ویدئو معرفی جادوگر | Wizard

استراتژی حمله با جادوگر | Wizard1_ ویزارد ها سلامتی خوبی دارن ! و به خوبی میتوانند در مقابل آتش بار توپ Mortar و برج جادوگر (Wizard Tower) مقاومت کنن آما ضربات پیا پی Cannon و برج آرچر (Archer Tower) ویزارد را بسیار سریع از پای در می آورد ! پس بهتر است از جاینت ها (Giant)  و P.E.K.K.A به عنوان سپر برای ویزارد استفاده کرد ! یا در پشت سر آنها از یک شفا دهنده استفاده کنید ! تا سلامتی آنها را در مقابل توپ ها و آرچر تاور تضمین کند !


2_ ویزارد ها هم همانند آرچر ها توانایی از بین بردن اهداف پشت دیوار را دارند !!! و میتوانند ساختمان های دفاعی که با استفاده از دیوار ها محافظ شده را بدون در نظر گرفتن سطح دیوار از بین ببرند .


3_ ویزارد بهترین گزینه برای از بین بردن سربازان درونمرجع بازی کلش اف کلنز خانه ی Clan Castle هستند ! زیرا که هر ضربیه ویزاد بر تمامی سربازانی که در یک خط قرار دادن تاثیر میگذارد و با در نظر گرفتن قدرت اسیب رسانی ویزارد این کار برای شما خیلی آسان خواهد شد ! 


برچست ها : ///////////////