نحوه ارسال تصاویر و نقاشی ها از طریق Google Hangouts

نحوه ارسال تصاویر و نقاشی ها از طریق Google Hangouts

نحوه ارسال تصاویر و نقاشی ها از طریق Google Hangouts : یکی از امکانات جدیدی که گوگل به تازگی در برنامه گفتگوی آنلاین ( چت ) خود فرهم آورده است ؛ امکان ارسال تصاویر و نقاشی ! هایی است که آنها را به صورت آن لاین رسم می کنیم . اگر هم هنوز این امکانات برای شما فراهم نشده است...

؛ می توانید با دست کاری در تنظیمات مرورگر خود آن ها را به راحتی ظاهر کنید . برای این کار می توانید در پنجره چت ظاهر شده بر روی آیکن Google Hangouts رفته و بعد از این کار بلافاصله آیکنGoogle Hangouts ظاهر می شود و روی آن کلیک نمایید .

با استفاده از آیکنGoogle Hangouts می توانید در پنجره ظاهر شده عکس های خود را برای دوستانتان ارسال کنید . اما قسمتی که ما بیشتر تمرکزمان بر روی آن است بخش ارسال نقاشی ها و دست خط های خود به صورت آنلاین است که می توانید آن ها را در حالت آنلاین رسم کنید . بدین منظور بر روی آیکن Google Hangouts کلیک نمایید . حال پنجره ای همانند تصویر زیر برایتان باز می شود.

Google Hangouts

با کلیک کردن بر روی آیکنGoogle Hangouts کادری همانند شکل زیر برایتان باز می شود که می توانید با استفاده از آن رنگ قلم خود را انتخاب کنید . 

Google Hangouts

پس از انتخاب رنگ مورد نظر خود می توانید با استفاده از آیکن Google Hangouts اندازه قلم مورد نظر خود را نیز انتخاب کنید . در ضمن آیکن Google Hangouts نیز برای انتخاب کردن موقعیت بوم نقاشی شماست ! . بعد از طراحی طرح مورد نظر خود می توانید آن را به راحتی برای دوستان خود ارسال نمایید و از آنها لذت ببرید .


برچست ها : //////////////////////////