نرم افزار : Music Locker زیبا ساده کاربردی

نرم افزار : Music Locker زیبا ساده کاربردی

مطمئنا موزیک پلیر های زیادی در استور ویندوزفون وجود دارد که هر کدام قابلیت های متفاوتی دارد  این شاید نشان دهنده ضعف در موزیک پلیر ویندوزفون باشد که با دریافت آپدیت های فراوانی که داشته است ولی هنوز کاربران را راضی نکرده است. امروز ما قصد معرفی پلیر music locker را داریم تا شاید نیاز های شما را بر آورده کند.

music locker یک برنامه موسیقی ساده زیبا و کاملأ کاربردی است که نظر شما را به خودش جلب خواهد کرد،  در این برنامه شما با سینک کردن وان درایو قادر خواهید بود از وان درایو موسیقی پخش کنید و یا دانلود کنید.

شما با باز کردن برنامه برای بار اول با وارد کردن اکانت وان درایوتان می توانید آن را سینک کنید، بعد از لمس گزینه ok  گوشی شروع به اسکن موزیک های شما از حافظه داخلی گوشی و وان درایو می کند و این کار برای چند دقیقه طول خواهد کشید، بعد از آن شما می توانید از امکانات این برنامه استفاده کنید.

ویژگی ها:

پخش آهنگ از حافظه گوشی و وان درایو

ایجاد و ویرایش لیست پخش

ایجاد لیست پخش همگام با پوشه های وان درایو

مرتب کردن library با نام، تاریخ؛ مدت زمان ،اندازه و…

مشاهده آهنگ در دسته بندی های: آلبوم، هنرمند و ژانر

پشتیبانی از کاشی زنده

ایجاد لیست پخش m3u از فایل های ذخیره شده در تلفن و وان درایو (از i tunes یا هر برنامه ای که قادر به ساخت لیست پخش m3u است)

پشتیبانی از طبقه بندی گسترده: با لمس هر آهنگ در قسمت queue سه گزینه در اختیار شما قرا می گیرد؛ پخش به عنوان آهنگ بعدی، حذف آهنگ از لیست، ذخیره آهنگ در پلی لیستبرچست ها : ///////